Į KELIĄ ŽVELK PRO NAUJĄ AUTOMOBILIO STIKLĄ !

Automobilių stiklų keitimas

Geras matomumas galimas tik pro nepažeistą, nesuskilusį automobilio langą. Jūsų saugumas bei komfortas automobilyje priklauso nuo kokybiškai įtvirtintų automobilio stiklų. Ar reikia keisti automobilio stiklą Jūs galite nuspręsti patys:

• Jei automobilyje liūties metu pro uždarytą langą Jums nelyja, vadinasi stiklas yra sandariai įtvirtintas ar įklijuotas.

• Jei vairuojant automobilį akys stebi kelio ženklus, o ne akmenukų paliktas žvaigždutes ant priekinio automobilio stiklo, vadinasi Jūs turite gerą stiklą ir saugiai grįšite namo.

• Jei avarijos metu priekinės oro pagalvės išgelbėjo Jums gyvybę ir automobilio stogas neįdubo į automobilio vidų, vadinasi Jūsų priekinis stiklas prieš avariją tiksliai buvo savo vietoje

Dirbame profesionaliai, tik su profesionaliomis medžiagomis. Automobilio stiklų keitimui Jums reikia būtent mūsų paslaugų!

Automobilio stiklą pakeisime per vieną valandą: atsargiai atlaisvinsime vidinę automobilio apdailą , išpjausime seną stiklą, pašalinsime senus klijus, padengsime gruntu kėbulą, kokybiškai įklijuosime naują stiklą bei grąžinsime vidinę automobilio apdailą į savo vietas.

Darbams yra suteikiama 6 mėn. garantija!!!